Інтерфакс-Україна
18:44 15.10.2020

Вихід РФ із консультацій щодо МН-17 - це красномовне свідчення її страху перед правдою про те, що сталося в небі над Донбасом - Кулеба

1 хв читати
Вихід РФ із консультацій щодо МН-17 - це красномовне свідчення її страху перед правдою про те, що сталося в небі над Донбасом - Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час телефонної розмови з міністром закордонних справ Королівства Нідерланди Стефом Блоком заявив, що вихід РФ із тристоронніх консультацій із Нідерландами та Австралією щодо міжнародно-правової відповідальності за аварію літака рейсу MH-17 свідчить про небажання Кремля встановити відповідальних за трагедію.

"Вихід РФ із консультацій щодо МН17 - це красномовне свідчення її страху перед правдою про те, що сталося 17 липня 2014 року в небі над Донбасом", - наводить слова Кулеби прес-служба Міністерства закордонних справ України в четвер.

Як зазначено, ключовою темою розмови стала взаємодія в притягненні винних за збиття МН-17 у рамках судових процесів у Нідерландах та міжнародних судових інстанціях.

Міністр зазначив, що Україна, однак, завжди була відкритою до співробітництва та надавала всю необхідну інформацію голландській владі у зазначеній справі.

Кулеба і Блок також домовилися продовжувати співробітництво з метою встановлення справедливості та притягнення винних до відповідальності.

Крім того, глава МЗС Нідерландів позитивно оцінив приєднання України як третьої сторони до міждержавного позову Нідерландів проти Російської Федерації в Європейському суді з прав людини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України: Вважаємо неприпустимим використання походження польського заступника міністра науки Шептицького як приводу для випадів у його бік

Туск відреагував на антиукраїнські та ксенофобські заяви в Сеймі

Результати виборів у Вірменії відкривають Україні шлях до розширення впливу в регіоні – голова комітету Ради

Сікорський очікує, що Україна "виправить помилку" з присвоєнням підрозділу ЗСУ імені Героїв УПА

МЗС: сподіваємося, що зустріч Зеленського та Мадяра відбудеться найближчим часом, маємо позитивні сигнал

Україна станом на зараз не отримує безкоштовної військової допомоги від Болгарії – речник МЗС

МЗС про візит Абрамовича: Зеленський використовує навіть найменшу можливість наблизити мир

Речник МЗС закликав не політизувати питання логістики президента України

МЗС про саміт НАТО у Туреччині: сподіваємось на сильні сигнали, насамперед по ППО

Качка: є очікування, що в межах наступного місяця можемо відкрити всі переговорні кластери з ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА