Інтерфакс-Україна
20:57 22.09.2020

Зеленський в розмові з Трюдо наголосив на зацікавленості України в лібералізації візового режиму з Канадою та поінформував його про ситуацію на Донбасі

2 хв читати
Зеленський в розмові з Трюдо наголосив на зацікавленості України в лібералізації візового режиму з Канадою та поінформував його про ситуацію на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо в телефонній розмові обговорили можливість координації заходів, прийнятих обома країнами для подолання наслідків коронавірусу.

Як повідомляє прес-служба глави Української держави, співрозмовники висловилися за усунення штучних перешкод на шляху розвитку міжнародної торгівлі для підтримки національних економік, ослаблених пандемією, а також забезпечення доступу всіх країн до необхідних медичних товарів.

"Мої слова щирої підтримки вашому уряду і всім канадцям в боротьбі з коронавірусом. Глибоко співчуваю рідним і близьким загиблих і бажаю якнайшвидшого одужання хворим", - сказав Зеленський.

Президент наголосив на зацікавленості української сторони в поступовій лібералізації Канадою візового режиму для громадян України. "Лібералізація Канадою візового режиму для українців залишається незмінно актуальним питанням для мене. Сподіваюся, нам вдасться зрушити цей процес і досягти спрощення для українців, які подорожують до Канади", - зазначив він.

Зеленський поінформував Трюдо про ситуацію на Донбасі і послідовні кроки України з мирного врегулювання. "Досягнення миру на Донбасі залишається ключовим пріоритетом для мене. Дякую за рішучу підтримку Канадою суверенітету і територіальної цілісності нашої держави", - наголосив він.

Сторони також обмінялися думками щодо поточної ситуації в Білорусі.

Також, Зеленський і Трюдо обговорили хід реформ в Україні. "Прем'єр-міністр Канади назвав мужніми кроки президента України в напрямі реформування держави і висловив підтримку", - йдеться в повідомленні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА