Інтерфакс-Україна
19:59 18.09.2020

Держава збільшує мінімальну зарплату, щоб у людей виросли доходи - Зеленський

1 хв читати
Держава збільшує мінімальну зарплату, щоб у людей виросли доходи - Зеленський

В умовах ринкової економіки держава не може встановлювати ціни на продукти харчування, але підвищує мінімальну заробітну плату, щоб у громадян підвищилися доходи, заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляє прес-служба президента.

Під час спілкування з журналістами в Тернопільській області Зеленський нагадав, що на думку низки експертів підвищення мінімальної заробітної плати є помилкою.

"Але звичайні люди, які живуть в Україні і які в більшості є платниками податків, вони радіють ... Що стосується мінімальної зарплати, то і п'ять тисяч - це нічого. Ми збільшили, наскільки змогли, з 1 вересня. З 1 січня вона буде шість тисяч , а з 1 липня або серпня - шість з половиною тисяч гривень", - зазначив президент.

Зеленський наголосив, що громадяни відчують збільшення рівня мінімальної зарплати, оскільки від неї індексуються посадові оклади бюджетників.

Він також нагадав, що на ціни на продукти впливає багато факторів, зокрема - погодні умови, обсяг врожаю, баланс експорту та імпорту, курс валюти тощо.

"Стосовно зменшення цін, то у нас ринкова економіка. Держава не може "ламати" ціни і підприємства", - заявив Зеленський.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА