Інтерфакс-Україна
11:47 07.09.2020

Голова Житомирської ОДА заявляє, що незаконного видобутку бурштину в регіоні немає і його буде легалізовано

2 хв читати
Голова Житомирської ОДА заявляє, що незаконного видобутку бурштину в регіоні немає і його буде легалізовано

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко заявляє, що незаконного видобутку бурштину в регіоні зараз немає і його буде легалізовано.

"Коли прийшов на посаду, мене представляли, я отримав кілька завдань. Одне з них - бурштин. Я хочу зараз офіційно заявити: незаконного видобутку бурштину зараз у Житомирській області немає! Я щиро вдячний колегам правоохоронцям, які принципово підійшли до цього питання, і ми подолали це ганебне явище в Житомирській області. Зараз Держгеокадастр готує 23 ділянки, які будуть виставлені на аукціон, і я маю величезне сподівання, що бурштин добуватимуть у рамках закону", - сказав він в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Бунечко нагадав, що було ухвалено закон про врегулювання видобутку бурштину, він може бути недосконалим, але до нього можна вносити зміни.

"І це дасть можливість легалізувати незаконний видобуток бурштину. Моя думка, як громадянина, що, наприклад, зазначені 23 ділянки купимо точно не ми з вами, а ті, хто раніше його нелегально добував, легалізувавши отримані кошти, викуплять ті ділянки. І робити все згідно із законом, щоб не залишати кратерів, а здійснювати рекультивацію земель, отримувати законно доходи, сплачувати податки", - зазначив він.

Як повідомлялося, 19 грудня 2019 року Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект №2240 щодо урегулювання питання видобутку бурштину, який передбачає запровадження єдиних дозволів на розвідку з правом видобутку бурштину терміном на п'ять років на ділянки до 10 га через електронні аукціони ProZorro.


Повний текст інтерв'ю буде оприлюднено на головній сторінці агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА