13:33 09.06.2020

Зеленський назвав пріоритети для СЗР

2 хв читати
Зеленський назвав пріоритети для СЗР

Пріоритетами у діяльності Служби зовнішньої розвідки мають стати ефективне виявлення потенційних загроз і викликів, допомога в поверненні тимчасово окупованих територій України, захист національних економічних інтересів, сприяння оборонно-промисловому комплексу, протидія ворожим інформаційним операціям та захист українців за кордоном, наголошує президент України Володимир Зеленський.

"Розвідка має ефективно виявляти всі потенційні загрози та виклики українським інтересам і протидіяти їм. Здобування попереджувальної інформації щодо планів і намірів ворогів нашої державності, незалежності, нашого суверенітету – це ключова функція розвідки", - сказав він у вівторок на представленні новопризначеного глави Служби зовнішньої розвідки Валерія Кондратюка, повідомляє прес-служба глави держави.

Зеленський вважає, що зовнішня розвідка має ефективно супроводжувати політичний діалог щодо повернення окупованих територій.

"Чекаю від служби розвідувальну інформацію для вироблення оптимальної переговорної позиції України як у Мінську, так і під час засідання в "нормандському форматі". Ви маєте докласти всіх зусиль для збереження міжнародної підтримки України", - зазначив він.

Крім того, Зеленський акцентував увагу нового глави СЗР на питанні захисту національних економічних інтересів України й зазначив, що гальмування невигідних Україні проектів має бути точкою зосередження зусиль розвідки.

За його словами, служба також має сприяти ОПК країни в розробці та виробництві власних зразків озброєнь і військової техніки.

"Науково-технічна інформація, здобута в інтересах українських підприємств, – це технологічний прорив нашої промисловості та нові робочі місця для громадян України", - вважає він.

Президент наголосив, що не менш важливим є виявлення, запобігання і протидія ворожим інформаційним операціям.

Крім того, СЗР має опікуватися захистом українців за кордоном в умовах глобальних потрясінь, передусім пандемії коронавірусу, а також від посягань терористів і міжнародної злочинності.

"Виконання цих завдань потребує оптимізації організаційної структури, всіх аспектів розвідувальної діяльності та професійної підготовки співробітників української зовнішньої розвідки. Валерію Віталійовичу (Кондратюк - ІФ), доручаю вам професійно реформувати Службу зовнішньої розвідки України, запровадивши сучасні моделі управління розвідувальною діяльністю, персоналом і стратегічними комунікаціями", - зазначив Зеленський.

Президент закликав працівників СЗР ніколи не втрачати віри у свій народ і державу. "Залишайтеся мужніми та непохитними у своїй відданості в служінні народу України. Україна ніколи не залишить і не відмовиться від своїх синів і дочок", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Камала Гарріс може офіційно стати кандидатом на посаду президента США ще до партійного з'їзду

У Гарріс більше шансів перемогти Трампа, ніж у Байдена

Байден підтримав кандидатуру Камали Гарріс на майбутніх виборах

Байден запевнив у збереженні коаліції на підтримку України

Байден у зверненні до нації пояснив причини виходу з президентських виборів та закликав до єдності

Кулеба після переговорів з Ван Ї: Китайський колега згоден, що Україні потрібна не ілюзія миру, а справедливий та стійкий мир

Є чіткий сигнал, що Китай підтримує територіальну цілісність і суверенітет України - Зеленський за підсумками доповіді Кулеби

США підтвердили довгострокову присутність своїх військ в Естонії - глава естонського Міноборони

Держсекретар Ватикану під час зустрічі із Зеленським у Києві підтвердив прихильність Папи Римського пошуку справедливого миру для України

Кулеба прибув із візитом до Китаю для переговорів із Ван Ї про шляхи до справедливого миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА