Інтерфакс-Україна
16:50 05.06.2020

Зеленський і Меркель провели чергову телефонну розмову

1 хв читати
Зеленський і Меркель провели чергову телефонну розмову

Президент України Володимир Зеленський і канцлер Німеччини Ангела Меркель провели у п'ятницю чергову телефонну розмову, повідомив посол України в Німеччині Андрій Мельник, не повідомивши її обставин і теми.

"Щойно відбулася телефонна розмова президента України з канцлером Німеччини Ангелою Меркель", - написав Мельник у своєму мікроблозі у Twitter у п'ятницю.

Дипломат зазначив, що це вже одинадцята бесіда двох лідерів упродовж першого року президентства Зеленського. "З жодним іншим главою іноземної держави керівник уряду Німеччини так часто не спілкувалася!" – наголосив Мельник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА