Інтерфакс-Україна
12:09 02.03.2020

Гончарук про кадрові рішення в Кабміні: Говорити про те, кого плануємо замінити, зарано

2 хв читати
Гончарук про кадрові рішення в Кабміні: Говорити про те, кого плануємо замінити, зарано

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявляє, що рішення про кадрові перестановки в Кабінеті Міністрів є командним, і говорити про те, кого планує замінити, зарано.

"Я вже давно заявляв, що ми думаємо над серйозним посиленням уряду. Це командне рішення, яке більшою мірою залежить від президента, позиції колег у парламенті. Яким буде фінальне рішення - я зараз не хотів би коментувати, тому що воно ще на столі. Говорити про те, кого ми плануємо замінити ..., по-моєму, трохи зарано", - сказав Гончарук на брифінгу в понеділок у Києві.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи плануються все-таки в середу, 4 березня, в парламенті ротації міністрів, Гончарук сказав, що не хоче коментувати чутки.

"Я не коментуватиму це, тому що я не хочу поширювати чутки, домисли, маніпуляції. Щойно буде якась офіційна інформація, ми обов'язково повідомимо ЗМІ", - зазначив прем'єр.

Як повідомлялося, раніше голова депутатської фракції партії "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив, що Верховна Рада на позачерговому засіданні в середу, 4 березня, розгляне, зокрема, кадрові питання.

"Справді, в Кабміні наразі є такі вимоги, що насувається економічна криза начебто, є ознаки, є можливість епідемії коронавірусу, і треба Кабмін перетворити, фактично, на штаб. Для того, щоб це став штаб, треба зробити кілька кадрових рішень, зокрема. Ми хочемо посилити Кабмін, зробити його більш оперативним, більш досвідченим ... когось залучити й когось вилучити", - сказав він під час YouTube-трансляції передачі "Свобода слова Савіка Шустера" на телеканалі "Україна".

Арахамія підтвердив, що знає, про кого йдеться, але відмовився називати імена цих чиновників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мудра: джерелом наповнення компенсаційного механізму мають бути російські гроші

Вихід США з Міжнародного центру розслідування злочинів РФ проти України ніяк не вплине на розслідування злочину агресії – Мудра

В Ер-Ріяді навряд чи вдасться домовитись про припинення ударів по енергетичній інфраструктурі - Климпуш-Цинцадзе

Умови миру повинні бути прийнятними та погодженими з українцями – президент Чехії

Питання контингенту буде обговорюватися на саміті Коаліції охочих наступного тижня – Зеленський

Стефанчук: путін бреше, що хоче миру

Лідери ЄС вважають, що реальні переговори щодо миру для України не ведуться, – джерело з полів саміту

Для моніторингу виконанням можливих домовленостей України та РФ щодо припинення ударів по енергоінфраструктурі необхідно створити новий орган - Фріз

Сплати до бюджету Києва за результатами аукціонів Prozorro.Продажі збільшились у 30 разів – член бюджетної комісії

Порошенко закликав Зеленського провести зустріч з лідерами парламентських фракцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА