Інтерфакс-Україна
17:32 24.02.2020

МЗС України вказало послу Сербії на неприпустимість спроб легалізації окупації Криму

1 хв читати
МЗС України вказало послу Сербії на неприпустимість спроб легалізації окупації Криму

Міністерство закордонних справ України запросило посла Сербії в Україні Ацу Йовановича та наголосило на неприпустимості спроб легалізації Росією на міжнародній арені окупації Криму.

"Увагу посла Сербії було привернуто до неприпустимості спроб легалізації Російською Федерацією на міжнародній арені окупації Автономної Республіки Крим, а також передано вимогу, аби подібні факти не повторювалися у майбутньому", - йдеться в повідомленні на сайті МЗС України в понеділок.

Міністерство висловило глибоку стурбованість у зв'язку з фактом розміщення на російському стенді в рамках Міжнародного туристичного ярмарку у Белграді назви і символіки так званої Республіки Крим.

Посол Сербії визнав "зазначений прикрий факт" і підтвердив незмінність підтримки територіальної цілісності та державного суверенітету з боку Сербії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА