Інтерфакс-Україна
13:20 19.02.2020

Корнієнко запитає у , чому звіт про виконання програми діяльності Кабміну обійшовся у 84 тис. грн

1 хв читати
Корнієнко запитає у , чому звіт про виконання програми діяльності Кабміну обійшовся у 84 тис. грн

Міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет представить комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування звіт про перебіг і результати виконання програми діяльності уряду, заявив член комітету і перший заступник голови парламентської фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

"Я маю можливість поставити ці запитання пану Дубілету, тому що ми розуміємо, що ними займався міністр Кабінету Міністрів і секретаріат Кабміну. Він сьогодні буде у нас на комітеті доповідати звіт як предмет ведення нашого комітету", - заявив Корнієнко в середу, відповідаючи на запитання журналістів про вартість підготовки звіту Кабінету Міністрів за півроку роботи.

Заступник голови фракції "Слуга народу" запевнив, що поставить питання про те, як формувалася вартість підготовки цього документа і чому підсумкова сума вийшла саме такою.

Раніше стало відомо, що на виконання робіт із підготовки звіту про перебіг і результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів було витрачено 84 тис. грн. Зокрема, послуги графічного оформлення обійшлися в 36 тис. грн, комунікація з міністерствами зі збору даних - 24 тис. грн, підготовка тез - 18 тис. грн, редагування текстів - 6 тис. грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА