Інтерфакс-Україна
13:09 06.02.2020

Зеленський мріє про голосування на виборах в Україні за допомогою смартфонів та інтернету

1 хв читати
Зеленський мріє про голосування на виборах в Україні за допомогою смартфонів та інтернету

Президент України Володимир Зеленський ставить за мету перевести всі відносини громадянина з державою в цифрову площину, зокрема голосування на президентських, парламентських і місцевих виборах.

"Взагалі наша мета - зробити так, щоб усі відносини з державою людина могла здійснювати за допомогою звичайного смартфона та інтернету, зокрема голосувати. І це наша мрія, і ми це зробимо - на президентських, парламентських або місцевих виборах. Це виклик, амбітний, але досяжний", - сказав він під час презентації мобільного застосунку "Дія" в четвер у Києві.

Зеленський зазначив, що "Держава в смартфоні" змінює ставлення держструктур до громадянина, а громадянам економить час, гроші й нервові клітини.

Президент зауважив, що на шляху цифровізації є такі перешкоди, як застаріле законодавство, опір чиновників і недостатні потужності інтернету в Україні.

"Але у нас є найголовніше - талановиті люди, які вміють досягти мети, вміють досягти змін. Кажуть, що для цього потрібна ще політична воля. У мене є воля. А значить, у нас буде е-країна", - наголосив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА