Інтерфакс-Україна
15:26 19.11.2019

Чехія засуджує російську агресію на сході України та анексію Криму

1 хв читати
Чехія засуджує російську агресію на сході України та анексію Криму

Прем'єр-міністр Чехії Андрій Бабіш заявив, що офіційна Прага підтримує український суверенітет і територіальну цілісність, а також засуджує російську агресію на Донбасі та анексію Криму.

"Я приїхав з однозначним повідомленням, що ми підтримуємо Україну та її народ і не сприймаємо та засуджуємо російську агресію на сході України, а також незаконну анексію Криму. Звісно, ми підтримуємо територіальну цілісність і суверенітет України в міжнародно визнаних кордонах", - сказав Бабіш на брифінгу у вівторок після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

Він наголосив, що не бачить іншого способу вирішити конфлікт, окрім як мирне врегулювання.

У свою чергу президент України Володимир Зеленський зазначив, що з 2008 року це перший візит чеських високопоставлених осіб в Україну.

"Цей приїзд і наша зустріч уже говорять про те, що ми виходимо на новий рівень взаємовідносин між нашими країнами", - сказав Зеленський.

При цьому глава держави зазначив, що вважає позицію прем'єр-міністра Бабіша "правильною, демократичною, європейською".

"Ми розпочали з того, що Крим і Донбас - це Україна. Це і є позиція Чехії стосовно громадян України і нашого суверенітету", - резюмував президент.

Як повідомлялося, Бабіш підтвердив намір уряду Чехії продовжувати гуманітарну допомогу постраждалим унаслідок військового конфлікту на Донбасі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА