Інтерфакс-Україна
17:03 18.11.2019

РФ сподівається, що учасники саміту у "нормандському форматі" підтвердять безальтернативність Мінських угод - Лавров

1 хв читати
РФ сподівається, що учасники саміту у "нормандському форматі" підтвердять безальтернативність Мінських угод - Лавров

Москва розраховує, що учасники саміту у "нормандському форматі" у Парижі підтвердять безальтернативність виконання Мінських угод, заявив у понеділок глава МЗС РФ Сергій Лавров.

"Ми розраховуємо на те, що вони використовують свої відносини з офіційним Києвом для того, щоб і там усвідомили безальтернативність рухів саме у напрямку повного виконання Мінського комплексу заходів", - сказав він на прес-конференції в Москві.

Лавров наголосив, що такі сигнали з Парижа та Берліна важливі, особливо на тлі "суперечливих сигналів", що надходять із Києва.

"Особливо ми, звісно, розраховуємо, що наші французькі колеги як господарі "нормандського саміту", щоб зняти будь-які двозначності, і щоб цей саміт чітко підтвердив непорушність і безальтернативність руху до виконання Мінського комплексу заходів", - зазначив він.

15 листопада стало відомо, що саміт "нормандського формату" за участю лідерів Франції, Росії, Німеччини та України заплановано на 9 грудня у Парижі. Про це повідомило агентство Bloomberg із посиланням на канцелярію президента Франції.

У "нормандський формат" щодо врегулювання ситуації на Донбасі входять Україна, Німеччина , Франція та РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА