Інтерфакс-Україна
16:31 07.11.2019

Хомчак та Аваков пояснили західним дипломатам на місці ситуацію на ділянках розведення: в Золотому-4 сім днів тиші було витримано

2 хв читати
Хомчак та Аваков пояснили західним дипломатам на місці ситуацію на ділянках розведення: в Золотому-4 сім днів тиші було витримано

Начальник Генерального штабу - головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак і міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розповіли тимчасовому повіреному у справах США в Україні Вільяму Тейлору і послу Франції в Україні Етьєну де Понсену про ситуацію на ділянках розведення на лінії розмежування в зоні ООС.

"Тут (у Золотому-4 - ІФ) ми отримали свій досвід. У Петрівському зовсім інша місцевість, там поле, і там отримаємо свій досвід. Сім днів тиші в межах ділянки (розведення сил у районі Золотого-4 - ІФ) було витримано, без порушень. Лише це стало підставою для того, щоб можна було виконати вимоги цієї рамкової угоди та розводити війська. Відтоді тут не було жодних порушень", - сказали вони під час спілкування з послами в четвер у Золотому, куди ті прибули у супроводі помічника президента України Андрія Єрмака, міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Оксани Коляди.

Хомчак зазначив, що "трохи далі іноді бувають порушення в районі Хутора Вільного, але на ділянці розведення ні". За його словами, нині вже відбувається і розмінування території.

При цьому міністр Аваков також зазначив, що є такі ділянки на лінії розмежування, де таке розведення неможливе, як Мар’їнка, Широкине.

"Ми в Донецьку готові розводити. Вони виходять із Донецька, і ми тоді..." - сказав на це Хомчак, його підтримав Аваков, і всі учасники бесіди почали усміхатися.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА