Інтерфакс-Україна
20:40 29.10.2019

Зеленський закликав міжнародних партнерів інвестувати в розвиток невеликих населених пунктів в Україні

1 хв читати
Зеленський закликав міжнародних партнерів інвестувати в розвиток невеликих населених пунктів в Україні

Президент України Володимир Зеленський закликає міжнародних партнерів до інвестування в розвиток невеликих населених пунктів у країні і наголошує, що початок такого процесу - в Маріуполі.

"Наша ідея - почати розвиток з Маріуполя. Саме тому інвестиційний форум відбувається тут, на сході України. Місто, яке колись звільняли, може стати справді європейським", - сказав глава держави на зустрічі з віце-президентом Міжнародної фінансової корпорації Джорджиною Бейкер, керівником регіонального представництва цієї корпорації в Україні, Білорусі та Молдові Джейсоном Пеллмаром і директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен у рамках інвестиційного форуму RE:THINK. Invest in Ukraine в Маріуполі, повідомила прес-служба президента.

Він висловив вдячність Світовому банку і Міжнародній фінансовій корпорації за допомогу з імплементацією реформ. "Ви бачили, скільки законопроектів уже проголосовано. Тепер починаємо імплементацію", - сказав президент.

Крім того, Зеленський подякував Міжнародній фінансовій корпорації за реалізацію транспортного проекту в Маріуполі, висловивши сподівання, що подібні проекти з'являться в інших містах України.

Президент запевнив, що готовий захистити інвестиції, та закликав вкладати в розвиток невеликих населених пунктів. "Зокрема, потрібні інвестиції у будівництво нових шкіл, лікарень, доріг та мостів", - сказав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА