Інтерфакс-Україна
13:36 29.10.2019

Порошенко знову заявив про необхідність звернення до НАТО із заявою щодо ПДЧ

1 хв читати
Порошенко знову заявив про необхідність звернення до НАТО із заявою щодо ПДЧ

Українська влада та опозиція мають продемонструвати єдину позицію в питанні важливості отримання Україною Плану дій щодо членства в НАТО (ПДЧ), сказав п'ятий президент України, член фракції "Європейська солідарність" Петро Порошенко.

"Дуже важливо наразі подати сигнал нашим партнерам - нова влада підтримує курс на членство в НАТО, розпочатий раніше. Що це є консолідованою позицією - президента, уряду та Верховної Ради України. Влади та опозиції. І головне - суспільства, українського народу", - наголосив Порошенко на засіданні Верховної Ради у вівторок.

Він зазначив, що це ключовий меседж заяви, яку просить ухвалити парламент фракція "Європейська солідарність".

За його словами, пропонується уповноважити голову Верховної Ради разом із президентом підписати звернення до Північноатлантичної ради із заявою про підтвердження наміру України отримати ПДЧ.

Порошенко зазначив, що навіть тепер, після безвізу з ЄС, після Угоди про асоціацію Україна-ЄС, після томосу про автокефалію Православної церкви України, багато хто говорить: "Все одно нам не дадуть Плану дій щодо членства в НАТО".

"Так, не дадуть. Якщо ми самі не поставимо це питання на порядок денний. Хто хоче вирішити питання, знаходить способи. Хто - ні, знаходить виправдання", - наголосив п'ятий президент України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА