Інтерфакс-Україна
17:18 17.10.2019

Джонсон закликає британський парламент підтримати угоду щодо Brexit і вийти із ЄС наприкінці жовтня

1 хв читати
Джонсон закликає британський парламент підтримати угоду щодо Brexit і вийти із ЄС наприкінці жовтня

Членам британської палати громад слід згуртуватися, схвалити угоду щодо Brexit і почати вибудовувати нові відносини з ЄС, заявив у четвер прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.

"Я сподіваюся, що члени парламенту згуртуються і оформлять Brexit без жодних додаткових відстрочок", - сказав він журналістам після прибуття до Брюсселя.

За словами Джонсона, "настав час завершити вихід із ЄС і розпочати будівництво нових відносин, які можуть бути відмінними і для Великої Британії, і для Євросоюзу".

Питання про те, чи підтримає британський парламент угоду, залишається відкритим. Для успіху Джонсону потрібна буде підтримка не тільки соратників-консерваторів, а й інших партій. Партнери консерваторів із Демократичної юніоністської партії вже заявили, що виступають проти угоди. Однак, як зазначають ЗМІ, є шанс, що документ підтримає частина лейбористів.

Голосування у британському парламенті заплановано на суботу. Вихід із ЄС планується на 31 жовтня 2019 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"

Порошенко вказує на ненадання обґрунтувань для санкцій протягом року попри відведені законом 15 днів

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА