Інтерфакс-Україна
15:29 04.09.2019

Прем'єр Гончарук: Кабмін направив президенту подання на звільнення Кличка з посади голови КМДА

1 хв читати
Прем'єр Гончарук: Кабмін направив президенту подання на звільнення Кличка з посади голови КМДА

Кабінет Міністрів України погодив звільнення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка.

"Ми звернулися до Офісу президента стосовно звільнення Кличка", - сказав прем'єр-міністр Олексій Гончарук на засіданні уряду в середу.

Як повідомлялося, Офіс президента України звернувся до Кабінету Міністрів із проханням внести подання на звільнення голови КМДА Кличка.

У свою чергу Кличко назвав ініціативи з розділення влади в столиці та відсторонення його з посади голови КМДА такими, що суперечать законодавству, зазначивши, що має намір обстоювати нинішній порядок, згідно з яким обраний мер столиці автоматично призначається главою міськадміністрації. Він наголосив, що розділення посад і введення в столиці "двовладдя" є антиконституційним.

25 червня 2014 року мера Києва було призначено головою Київської міської державної адміністрації згідно з указом п'ятого президента України Петра Порошенка. Іншим своїм указом Порошенко звільнив з цієї посади Володимира Бондаренка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА