13:25 06.08.2019

ЦВК прийняла протокол про підсумки голосування в останньому мажоритарному окрузі на виборах до ВР - від окружкому №210 Чернігівської області

2 хв читати
ЦВК прийняла протокол про підсумки голосування в останньому мажоритарному окрузі на виборах до ВР - від окружкому №210 Чернігівської області

У вівторок після перерви Центральна виборча Київ. 6 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - У вівторок після перерви Центральна виборча комісія продовжила свою роботу в режимі засідання, під час якого прийняла протокол окружної виборчої комісії (ОВК) про підсумки голосування на позачергових парламентських виборах в одномандатному виборчому окрузі №210 (Чернігівська обл.) з позначкою "уточнений".

"ЦВК прийняла протокол окружної виборчої комісії про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі №210 на позачергових виборах народних депутатів України від 21 липня 2019 р. з позначкою "уточнений", який зазначена комісія склала після повторного підрахунку голосів виборців на 33 виборчих дільницях цього округу на виконання рішення суду", - повідомляє у вівторок удень прес-служба Центрвиборчкому.

Протокол ОВК №210 став останнім із 199 привезених окружними комісіями до ЦВК оригіналів протоколів за підсумками голосування на позачергових виборах нардепів 21 липня.

Згідно з інформацією на сайті Центральної виборчої комісії, за результатами підрахунку голосів виборців в одномандатному виборчому окрузі №210 (центр у Прилуках, Чернігівська обл.) переміг самовисуванець Сергій Коровченко, за якого віддали свої голоси 21,24% виборців (16 тис. 541 голос). При цьому його найближчий конкурент - самовисуванець Борис Приходько, здобув підтримку 21,11% виборців (16 тис. 440 голосів).

Пізно ввечері 5 серпня ЦВК констатувала неможливість встановлення комісією результатів позачергових виборів народних депутатів України від 21 липня 2019 р. в ОВО №210 у відведений для цього виборчим законодавством термін - не пізніше ніж на п'ятнадцятий день від дня голосування, тобто до 5 серпня 2019 року включно.

У прес-службі ЦВК повідомляли, що з метою забезпечення виконання вимог закону щодо встановлення результатів позачергових виборів народних депутатів в ОВО №210 комісія зобов'язала зазначену ОВК не пізніше ніж 16:00 6 серпня завершити повторний підрахунок голосів виборців на 33 виборчих дільницях, про що скласти відповідні протоколи та внести за його результатами зміни до встановлених підсумків голосування в окрузі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Президент Польщі під час візиту до Китаю обговорить питання безпеки в Європі, зокрема війну в Україні

Єрмак і Брінк обговорили підсумки саміту G7 та дозвіл бити по РФ

Єрмак вважає поведінку Тищенка несумісною зі статусом нардепа

Уряд заблокував допомогу, яку Київ виділив Чернігову на будівництво додаткових фортифікацій, - секретар Київради

За матеріалами СБУ суд заборонив діяльність партії "Наш край", у політсилі оскаржать це рішення

У ВР близькі до консенсусу щодо законопроєкту про будівництво 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС

"Свою правоту відстоюватимемо у Верховному суді", - "Наш край" відреагував на спробу заборони партії

Рішення країн Заходу останніх місяців демонструють значні зрушення в прагненні досягти миру в Україні - заступник голови місії посольства Франції

РФ можна запрошувати на переговори тільки після її поразки - французький експерт

Польща зацікавлена в розширенні ЄС і членстві України - голова Комітету у закордонних справах Сейму Польщі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА