Інтерфакс-Україна
17:35 01.08.2019

Посол Великої Британії Джудіт Гоф завершує свою 4-річну роботу в Україні

1 хв читати
Посол Великої Британії Джудіт Гоф завершує свою 4-річну роботу в Україні

Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф найближчими днями завершить свою каденцію.

"Дякую Україно, за 4 яскраві роки! Я багато навчилася, та мала честь познайомитися та співпрацювати з багатьма вражаючими людьми. Я особливо вдячна своїй дивовижній команді. Мені дуже сумно від'їжджати, але це не прощання ... до зустрічі!", - написала Гоф у своєму акаунті в соцмережі Twitter у четвер.

Дипломат також записала відеоролик, в якому підбила підсумки своєї дипломатичної місії в Україні, а також згадала події, які відбулися за час її каденції і найбільш запам'яталися.

У посольстві Великої Британії, у свою чергу, зазначили, що Гоф завершує свою дипломатичну місію в Україні "днями".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА