Інтерфакс-Україна
16:49 26.07.2019

Зеленський запропонував на обговорення п’ятьох кандидатів на голову Одеської ОДА

2 хв читати
Зеленський запропонував на обговорення п’ятьох кандидатів на голову Одеської ОДА

Президент України Володимир Зеленський виніс на громадське обговорення п'ять кандидатур на посаду голови Одеської обласної державної адміністрації.

"Добрий день, Одещино! Як і обіцяв, звертаюся до вас по пораду щодо кандидатури голови Одеської ОДА. Ми відібрали п’ятьох претендентів. Що скажете про цих осіб?" - написав він на своїй офіційній сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю.

Зеленський запропонував на обговорення раніше вже схваленого Кабінетом Міністрів України на посаду голови Одеської ОДА керівника громадської спілки "Українська асоціація вторинних металів та ресурсів", бізнесмена Андрія Андрейчикова; громадську активістку, волонтерку, підприємця, засновницю і директора одеської "Відкритої європейської школи" Тетяну Петракевич; депутата Одеської міськради, викладача Національного університету "Одеська юридична академія", голову благодійного фонду "Французький бульвар" Ольгу Квасніцьку; підприємця, власника і директора інвестиційної компанії Максима Куцого; громадського діяча та адвоката, депутата Одеської міськради V скликання Максима Болдіна.

Як повідомлялося, 13 липня в Одесі Зеленський заявив, що поки що не призначатиме бізнесмена Андрейчикова головою Одеської ОДА і має намір провести конкурс на цю посаду.

"У нас є ідея з цього приводу... Через те, що дуже багато джерел щось на Андрейчикова пишуть, я хочу реально хоч щось, хоч один доказ... Дуже багато людей, які маніпулюють у ЗМІ, тому я думаю, що ми приймемо рішення. Ми мали дуже хороший експеримент у Львівській області, ми знайшли там дуже сильних людей... Я думаю, що ми не можемо ризикувати в Одесі, навіть Андрейчиковим, якого я особисто знаю. Тобто ми проведемо конкурс в Одесі. Буде конкурс. Тому що це дуже відповідальна місія, і ми не хочемо вас, одесити, підвести", - пояснив тоді президент України.

26 червня Кабінет міністрів на засіданні підтримав призначення восьми голів ОДА, чиї кандидатури запропонував президент Зеленський. Зокрема, головою Одеської ОДА пропонувалося призначити Андрія Андрейчикова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА