12:06 28.06.2019

Україна має право призупинити свою участь у без'ядерному договорі - Смешко

1 хв читати
Україна має право призупинити свою участь у без'ядерному договорі - Смешко

Лідер партії "Сила і честь" Ігор Смешко вважає, що за умови незабезпечення гарантій відповідно до Будапештського меморандуму Україна має право скасувати свою участь у договорі про без'ядерний статус.

"Україна, якщо не виконані її вимоги і не забезпечені гарантії згідно з Будапештським меморандумом, має право скасувати свою участь у договорі про без’ядерний статус. Україна має сили і таланти, щоб відновити економіку, армію, дипломатію та інформаційну політику", - наводить слова Смешка прес служба партії "Сила і честь".

Він також прокоментував діяльність голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука. "Зараз дії пана Медведчука - це фактично пряма пропаганда в Україні курсу Росії на знищення де-факто нашої державності", - зазначив політик.

Діяльність Медведчука зі звільнення українців він назвав "політико-державним рекетом Російської Федерації".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

Міністр закордонних справ Туреччини щодо вступу України до НАТО: Ми не проти, але ми повинні бути реалістами

Рада достроково припинила повноваження нардепа Кормишкіної

Загальна підтримка конфіскації заморожених активів РФ в ЄС поки відсутня – Каллас

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА