Інтерфакс-Україна
11:45 20.06.2019

Вакарчук розкритикував працевлаштування Портнова на юридичному факультеті Київського національного університету ім. Шевченка

2 хв читати
Вакарчук розкритикував працевлаштування Портнова на юридичному факультеті Київського національного університету ім. Шевченка

Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук критикує прийняття колишнього заступника глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрія Портнова на роботу на кафедру конституційного права юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

"Приїхали… Людина, яка поховала незалежність суддівської системи, буде вчити майбутніх юристів конституційному праву. Це - ілюстрація абсурду нашої юридичної освіти, з якої вже давно вихолостили всі цінності. Там здають іспити по блату, потряпляють в магістратуру по блату, а потім по блату йдуть в адвокатуру, в правоохоронні органи і в суди, і там продовжують під опікою "старших" обмінюватися матеріальними благами, називаючи це юриспруденцією", - написав Вакарчук на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Він також зазначив, що "невелика кількість порядних суддів, прокурорів і адвокатів, які ще існують, - це триста спартанців, і нам їх треба рятувати". Політик пропонує ввести нормальний відбір суддів, ввести тести на IQ і профпридатність для юристів, зокрема суддів і прокурорів, "вичистити юридичну освіту".

"А Портнов... він виховає тільки "портнових", - написав Вакарчук.

Як повідомлялося, Портнов знову працюватиме на кафедрі конституційного права юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, де був працевлаштований за сумісництвом до 2014 року. "Портнова Андрія Володимировича прийняти з 1.09.2019 до 30.06.2020 року на умовах строкового трудового договору до проведення конкурсу на посаду професора кафедри конституційного права", - навів керівник відділу кадрів вишу Олексій Іванченко текст наказу про працевлаштування Портнова.

Портнов працював на кафедрі конституційного права юридичного факультету в КНУ ім. Шевченка з 2009-го до 2014 року як сумісник, був звільнений у зв'язку з прийняттям на його посаду штатного працівника.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА