Інтерфакс-Україна
14:45 12.06.2019

Данилюк обговорив із Бакановим боротьбу з контрабандою та спробами дестабілізації ситуації на південному сході країни

1 хв читати
Данилюк обговорив із Бакановим боротьбу з контрабандою та спробами дестабілізації ситуації на південному сході країни

Секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Данилюк обговорив із в. о. глави Служби безпеки України Іваном Бакановим боротьбу з контрабандою та протидію терактам на об'єктах критичної інфраструктури на південному сході країни.

"Під час наради йшлося про необхідність посилення боротьби з контрабандою та активізації протидії СБУ спробам дестабілізувати ситуацію на сході і півдні України, зокрема в частині попередження терористичних актів на об'єктах критичної інфраструктури", - повідомляється на сторінці оперативного штабу РНБО України в соцмережі Facebook.

У повідомленні зазначено, що під час зустрічі визначено спільні кроки в цьому напрямку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА