Інтерфакс-Україна
17:56 06.06.2019

Кучма: Не треба відповідати на провокаційні обстріли, якщо вони здійснюються з боку цивільних об'єктів

1 хв читати
Кучма: Не треба відповідати на провокаційні обстріли, якщо вони здійснюються з боку цивільних об'єктів

Представник України в Тристоронній контактній групі (ТКГ), другий президент України Леонід Кучма зазначає, українська сторона не повинна відповідати на провокаційні обстріли в разі, якщо вони здійснюються з боку цивільних об'єктів.

"Є ще одна проблема - це провокаційні обстріли, коли заїжджає якась установка або в дитячий садок, або до якогось житлового будинку, або взагалі в населений пункт і здійснює обстріл нашої території. Скажіть, будь ласка, ми можемо, якщо бачимо, що це відбувається, наприклад, з дитячого садка, давати відповідь?", - сказав він на прес-конференції в Адміністрації президента України в четвер.

Кучма наголосив, що вогонь у відповідь треба завжди давати, коли йдуть бойові дії на відповідній території, де немає населених пунктів тощо.

Відповідаючи на уточнювальне запитання журналістів про те, чи полягає пропозиція української сторони в тому, щоб не відповідати на обстріли лише в тих випадках, коли вони йдуть з боку цивільних об'єктів, Кучма сказав: "Абсолютно. Коли ми чітко розуміємо, що це провокаційні обстріли".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА