15:28 29.05.2019

У Зеленського заявляють, що подання до ВР законопроекту про відповідальність за незаконне збагачення - питання найближчих днів

1 хв читати
У Зеленського заявляють, що подання до ВР законопроекту про відповідальність за незаконне збагачення - питання найближчих днів

У команді президента України Володимира Зеленського запевняють, що законопроект про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення буде внесено до Верховної Ради найближчим часом.

"Я думаю, це питання буквально найближчих днів. І наша версія законопроекту про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення піде під купол Верховної Ради", - сказав представник президента України у Верховній Раді Руслан Стефанчук на брифінгу в Києві у середу.

Як повідомлялося, Конституційний Суд України за конституційним поданням 59 народних депутатів визнав неконституційною ст. 368-2 КК про незаконне збагачення.

Таке рішення викликало занепокоєння МВФ, посольств США та Великої Британії.

П'ятий президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект, який мав відновити цю статтю в іншій редакції.

У свою чергу народні депутати подали понад 10 альтернативних ініціатив.

28 травня президент Зеленський на зустрічі з представниками місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) заявив, що поточного тижня до парламенту буде подано законопроект про відповідальність за незаконне збагачення, він висловив сподівання на підтримку цієї ініціативи народними депутатами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За прем'єрства Карні підтримка України з боку Канади продовжуватиметься - Мережко

Ексголову ЦБ Канади Карні обрано прем'єр-міністром країни

Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років

Президент Єврокомісії: Рішення про роль ЄС в мирній угоді буде знайдено у співпраці з Києвом

Трамп планує вивести американські війська з Німеччини в Угорщину – ЗМІ

Міністр фінансів США: Саме Європа має дати гарантії безпеки для України

Республіканці вимагають від Трампа відновлення військової та розвідувальної допомоги Україні

Більшість українців вважають санкції щодо Порошенка відволіканням уваги або тиском на опозицію – опитування КМІС

Туреччина підтримує ініціативу щодо якнайшвидшого припинення вогню й атак у повітрі та на морі у війні РФ проти України – Ердоган

Європа розуміє необхідність покладатися на власну систему безпеки - нардеп Мережко

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА