Інтерфакс-Україна
16:10 28.05.2019

Нардеп-"радикал" Вовк оскаржує в суді присвоєння дипломатичного рангу Герасимову та Логвинському

1 хв читати

Народний депутат Віктор Вовк (фракція Радикальної партії) судиться з міністром закордонних справ Павлом Клімкіним про присвоєння дипломатичного рангу народним депутатам Артуру Герасимову (фракція "БПП") та Георгію Логвинському (фракція "Народний фронт"), повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду Києва, куди і надійшов відповідний позов.

"Позивач у своїх позовних вимогах просить суд визнати протиправними дії міністра закордонних справ Павла Клімкіна щодо подання президенту листом МЗС у частині присвоєння дипломатичного рангу народним депутатам Артуру Герасимову та Георгію Логвинському. Також народний депутат Віктор Вовк просить суд визнати протиправним та скасувати відповідний лист Міністерства закордонних справ у частині подання міністра Павла Клімкіна про присвоєння дипломатичного ранку депутатам Гарасимову та Логвинському", - повідомляється у вівторок на сайті суду.

В інформації зазначається, що наразі суд вирішує питання про відкриття провадження у цій адміністративній справі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА