Інтерфакс-Україна
13:55 07.05.2019

Спецпредставник США щодо боротьби з антисемітизмом вшанував пам'ять загиблих у Бабиному Яру

1 хв читати
Спецпредставник США щодо боротьби з антисемітизмом вшанував пам'ять загиблих у Бабиному Яру

Спеціальний посланник США з питань моніторингу та боротьби з антисемітизмом Елан Карр (Elan Carr) вшанував пам'ять загиблих у Бабиному Яру під час Другої світової війни.

"Спеціальний посланник з питань моніторингу та боротьби з антисемітизмом Елан Карр вшанував сьогодні пам'ять убитих у Бабиному Яру під час Другої світової війни", - повідомляє посольство США в Україні в своєму мікроблозі в соцмережі Twitter у вівторок.

Повідомлення проілюстровано фотознімками Е.Карра біля пам'ятника.

"Ми щиро вітаємо спеціального посланника з моніторингу та боротьби з антисемітизмом Елана Карра в Києві. Під час візиту спеціальний посланник Карр виступить на Київському єврейському форумі та зустрінеться з українськими чиновниками та представниками єврейської громади", - повідомляє посольство.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА