Інтерфакс-Україна
18:58 27.03.2019

Передвиборчі дискусії в Україні про мир на Донбасі доводять ефективність мінського процесу, вважає Зайдік

1 хв читати
Передвиборчі дискусії в Україні про мир на Донбасі доводять ефективність мінського процесу, вважає Зайдік

ОБСЄ має намір докласти всіх зусиль для досягнення миру на сході України, заявив спецпредставник організації в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Мартін Зайдік.

"Залишилося чотири дні до виборів в Україні. Спостерігаючи за виборчою кампанією і спілкуючись із людьми, я переконався, що досягнення миру на сході України є однією з головних тем передвиборчої дискусії", - сказав М.Зайдік журналістам у середу в Мінську за підсумками засідання ТКГ.

За його словами, це доводить, що робота ТКГ у Мінську істотна.

"Багато людей в Україні очікують від нас результату, а саме миру. Я хочу сказати, що і ОБСЄ, і я особисто докладатимемо всіх зусиль, щоб досягти цієї мети", - наголосив спецпредставник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА