Інтерфакс-Україна
12:03 07.03.2019

Новинський і Шенцев просять суд визнати протиправними дії Парубія під час ухвалення змін до Конституції про курс України до ЄС і НАТО

1 хв читати
Новинський і Шенцев просять суд визнати протиправними дії Парубія під час ухвалення змін до Конституції про курс України до ЄС і НАТО

До Окружного адміністративного суду Києва надійшли позови від членів фракції "Опозиційний блок" Вадима Новинського та Дмитра Шенцева до голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо його дій під час голосування за стратегічний курс України на набуття членства в Євросоюзі та НАТО.

Як повідомляє прес-служба суду, позивачі просять суд визнати протиправними дії голови Верховної Ради України А.Парубія під час розгляду та ухвалення в цілому проекту закону про закріплення в Конституції курсу на ЄС і НАТО, оскільки голосування відбулося з порушенням регламенту.

"Також позивачі просять суд визнати протиправною бездіяльність спікера парламенту під час цього голосування щодо незабезпечення роботи Верховної Ради України як колегіального представницького органу, повноваження якого здійснюються спільною діяльністю народних депутатів України", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 7 лютого 2019 року Верховна Рада 334 голосами затвердила в цілому президентський законопроект №9037 про внесення змін до Конституції України про стратегічний курс держави на набуття повноправного членства України в ЄС і НАТО. Згідно з процедурою, остаточне ухвалення законопроекту з конституційними змінами вимагає не менше ніж 300 голосів парламентаріїв.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА