11:38 26.02.2019

Зеленський обговорив із послом Франції співпрацю країн, боротьбу з корупцією та майбутні вибори

1 хв читати
Зеленський обговорив із послом Франції співпрацю країн, боротьбу з корупцією та майбутні вибори

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський заявляє про загрозу можливого спотворення результатів виборів в Україні.

Як повідомляється на його сторінці в соцмережі Facebook у вівторок, питання майбутніх виборів в Україні обговорювалося під час зустрічі В.Зеленського з послом Франції в Україні Ізабель Дюмон і першим радником посольства Франції Крістофом ле Ріголером 23 лютого.

"Посол Франції наголосила на важливості забезпечення чесного та демократичного волевиявлення і запевнила, що Франція делегуватиме своїх спостерігачів на вибори президента України 31 березня 2019 року", - йдеться в повідомленні.

За словами В.Зеленського, велику увагу сторони приділили питанню звільнення окупованих територій України, зокрема продовженню співпраці в "нормандському форматі".

Під час зустрічі сторони також обговорили двосторонню співпрацю між Україною та Францією.

В.Зеленський також окреслив свої перші кроки на посаді президента. "Серед своїх ключових завдань Зеленський назвав: встановлення європейських стандартів життя в країні; забезпечення стабільної роботи демократичних інститутів; подолання корупції. У цьому для України буде дуже доречною допомога французьких експертів, адже система антикорупційних органів в Україні схожа на французьку", - йдеться в повідомленні.

За словами В.Зеленського, І.Дюмон відзначила важливість зусиль України у боротьбі з корупцією, "адже від цього явища страждають і платники податків в ЄС, оскільки Україні надається фінансова допомога з боку Євросоюзу і міжнародних організацій".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трамп у перший день на посаді відновить смертну кару та оголосить надзвичайний стан на південному кордоні - ЗМІ

Порошенко вважає можливим запрошення України до НАТО на саміті організації в Гаазі

"Європейська солідарність" звинувачує керівництво Ради в маніпуляціях під час формування делегації для участі в Парламентській раді "Україна-НАТО"

Трамп планує на інавгурації повідомити про "хвилю змін" у США

МЗС України: Військові та економічні заходи примусу РФ до миру "спрацюють тільки разом"

Ексканцлерка ФРН Ангела Меркель назвала необхідну умову збереження незалежності України

Христя Фріланд оголосила про намір балотуватися у прем'єри Канади

Трамп обговорив із Сі Цзіньпіном питання торгівлі та роботи соцмережі TikTok

Орбан закликав ЄС скасувати санкції проти Росії

ЄС готує заходи для обходу можливого вето Угорщини на продовження антиросійських санкцій - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА