Інтерфакс-Україна
18:19 19.02.2019

ЦВК зареєструвала довірених осіб Зеленського в 146 округах і трьох спостерігачів із Німеччини

1 хв читати
ЦВК зареєструвала довірених осіб Зеленського в 146 округах і трьох спостерігачів із Німеччини

Центральна виборча комісія України зареєструвала довірених осіб кандидата на посаду президента України Володимира Зеленського на виборах 31 березня у 146 територіальних виборчих округах.

Як повідомляє прес-служба ЦВК, на засіданні у вівторок комісія також зареєструвала трьох офіційних спостерігачів від Федеративної Республіки Німеччина.

Таким чином, на 19 лютого ЦВК зареєструвала 307 офіційних спостерігачів від міжнародних організацій та іноземних держав на виборах президента України.

Крім того, ЦВК затвердила форму і текст плакатів, що роз'яснюють порядок голосування на виборах президента України і відповідальність за порушення законодавства про вибори президента.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА