13:37 04.02.2019

Климпуш-Цинцадзе повідомила про створення громадсько-політичної платформи Євроатлантичного порядку денного для України

1 хв читати
Климпуш-Цинцадзе повідомила про створення громадсько-політичної платформи Євроатлантичного порядку денного для України

Віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе заявляє про створення громадсько-політичної платформи Євроатлантичного порядку денного для України і закликає до об'єднання зусиль на її основі перед обличчям посилення загроз українській державності.

"Разом з однодумцями, які прийшли в політику після Революції Гідності з громадянського суспільства, з бізнесу, з медіа, ініціюємо створення суспільно-політичної Платформи Євроатлантичного порядку денного для України...Закликаємо всіх небайдужих, які усвідомлюють виклики і загрози, які усвідомлюють відповідальність кожного за наше спільне завтра, долучатися до платформи, активізувати свої дії і разом зберегти європейську Україну", - написала І.Климпуш-Цинцадзе на своїй сторінці в соцмережі Facebook в понеділок.

За її словами, українське суспільство зайшло "у непростий і турбулентний період". "Загрози державності, збереженню де-факто незалежності зростають щодня. Тому головним завданням усіх прогресивних сил убачаю необхідність об'єднувати зусилля заради продовження спільної роботи над розпочатими реформами, а найголовніше - заради збереження можливості ставати сильнішими, впевненішими, успішнішими в родині, до якої належимо, - а значить, серед країн-членів НАТО і ЄС", - зазначила політик.

Вона зауважила, що "навколо багато спроб розгорнути рух країни в зворотний бік", спостерігається засилля популізму. "Але боротьба триває і лише залучаючи усі громадські зусилля можемо вберегти наш справжній вибір. Вибір, який гарантує безпеку, захист прав кожного громадянина і добробут", - резюмувала І.Климпуш-Цинцадзе.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За прем'єрства Карні підтримка України з боку Канади продовжуватиметься - Мережко

Ексголову ЦБ Канади Карні обрано прем'єр-міністром країни

Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років

Президент Єврокомісії: Рішення про роль ЄС в мирній угоді буде знайдено у співпраці з Києвом

Трамп планує вивести американські війська з Німеччини в Угорщину – ЗМІ

Міністр фінансів США: Саме Європа має дати гарантії безпеки для України

Республіканці вимагають від Трампа відновлення військової та розвідувальної допомоги Україні

Більшість українців вважають санкції щодо Порошенка відволіканням уваги або тиском на опозицію – опитування КМІС

Туреччина підтримує ініціативу щодо якнайшвидшого припинення вогню й атак у повітрі та на морі у війні РФ проти України – Ердоган

Європа розуміє необхідність покладатися на власну систему безпеки - нардеп Мережко

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА