Інтерфакс-Україна
14:40 21.01.2019

Рада ЄС затвердила санкції за хімзброю, до списку внесено керівника ГРУ та його заступника

1 хв читати
Рада ЄС затвердила санкції за хімзброю, до списку внесено керівника ГРУ та його заступника

Рада ЄС із закордонних справ затвердила у понеділок введення санкцій щодо осіб, яких в ЄС вважають причетними до використання і розвитку хімічної зброї, повідомляється в заяві, опублікованій на сайті Ради ЄС.

"До списку внесено двох співробітників ГРУ, а також главу ГРУ та його заступника, що несуть відповідальність за транспортування і застосування в Солсбері (Великобританія) нервово-паралітичного речовини 4 березня 2018 року", - йдеться в заяві.

До пов'язаного з хімзброєю санкціонний список також внесено п'ять фізичних і одну юрособу з Сирії.

Прізвища людей, які підпали під санкції в ЄС, обіцяють оприлюднити незабаром.

Санкції, у випадку з фізособами, передбачають заборону на в'їзд до ЄС і заморожування активів. У випадку з юрособами вони передбачають заморожування активів. Крім того, фізособи і компанії з ЄС не мають права передавати грошові кошти в розпорядження фігурантів списку санкцій, наголошується в документі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА