Інтерфакс-Україна
10:39 06.12.2018

Волкер протягом найближчих двох тижнів відвідає Україну

1 хв читати
Волкер протягом найближчих двох тижнів відвідає Україну

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер протягом найближчих двох тижнів планує відвідати Україну, побуває в Києві та в одному з українських портів на Чорному морі, повідомляє "Голос Америки".

В інтерв'ю виданню, яке опубліковано в четвер, К.Волкер, відповідаючи на запитання про правильність запровадження в 10 областях України воєнного стану, сказав: "Я думаю, що є конкретні причини, чому український уряд вирішив оголосити воєнний стан в обмеженому форматі - на 30 днів і лише в декількох регіонах країни, щоб це не зачіпало президентські вибори, але дозволило мобілізацію призовників, пересування військових сил".

"Я думаю, що важливо, щоб Україна була сильною та стійкою демократією, яка не потребуватиме воєнного стану як довгострокового рішення", - додав він.

ОСТАННЄ

Орбан заявив, що не дозволить Брюсселю "змусити" Угорщину прийняти членство України в ЄС

Зеленський на "Рамштайні": необхідно визначити чіткі деталі щодо контингенту безпеки в Україні

Естонія затримала підсанкційне судно з тіньового флоту РФ у Балтійському морі

Умєров: працюємо з партнерами над пошуком додаткових систем "Patriot"

Умєров: Європа перебирає на себе провідну роль у наданні безпекової допомоги

Партнери виділяють понад EUR21 млрд на військову допомогу Україні - міністр оборони Британії

Умєров: Гегсет брав участь у "Рамштайні", це означає, що США продовжує надавати допомогу і не стоїть осторонь від нас

Пісторіус: Враховуючи триваючу агресію РФ, мир в Україні, схоже, недосяжний у найближчому майбутньому

Поворозник продовжить обіймати посаду першого заступника мера Києва після звільнення з посади в КМВА - КМДА

Нацбанк спрямував запит до МІБ щодо витрат "Справи громад" та БФ Порошенка на ЗСУ, стверджують у "Євросолідарності"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА