Інтерфакс-Україна
19:11 13.11.2018

Представники ЄС і Лондона узгодили текст щодо Brexit

1 хв читати
Представники ЄС і Лондона узгодили текст щодо Brexit

Євросоюз і Велика Британія на рівні експертів погодили текст угоди щодо Brexit, повідомляє у вівторок телеканал Бі-бі-сі з посиланням на джерела.

"Джерело в кабінеті міністрів розповіло Бі-бі-сі, що текст був узгоджений на технічному рівні представниками обох сторін після інтенсивних переговорів цього тижня", - повідомляє телеканал.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей проведе в середу засідання кабміну, щоб обговорити проект угоди, зазначає телеканал.

Учасники переговорів від ЄС і Великої Британії узгодили текст угоди, яка дозволить уникнути "жорсткого кордону" між Республікою Ірландія і Північною Ірландією, повідомляє телеканал RTE.

Текст, за даними RTE, був узгоджений увечері в понеділок, потім його передали на Даунінг-стрит.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА