13:25 30.10.2018

Співачка Приходько, що пішла зі сцени, йде в політику з командою Тимошенко

1 хв читати
Співачка Приходько, що пішла зі сцени, йде в політику з командою Тимошенко

Співачка Анастасія Приходько, яка заявила про завершення кар'єри артистки, працюватиме в передвиборній команді лідера Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлії Тимошенко та готова стати народним депутатом України за списком партії.

"Не приховую, що досить багато політиків і лідерів різних партій зустрічалися зі мною та пропонували співпрацю. Але я зробила свій усвідомлений вибір, і йду в команду Юлії Володимирівни Тимошенко. Чому саме Ю.В.Тимошенко та партія "Батьківщина"? Тому що я вважаю, що Юлія Володимирівна сильний політик України, і вона дуже імпонує мені своїми людськими якостями", - написала А.Приходько на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Я сподіваюся на вашу підтримку і в майбутньому, та вірю, що якщо мені довірять стати народним депутатом України, то разом з усіма вами та нашою командою ми зможемо змінити Україну так, що станемо не лише географічним центром Європи, а й центром нового європейського життя", - написала вона в зверненні до своїх підписників у соцмережі.

У жовтні 2018 року А.Приходько оголосила, що залишає сцену.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА