Інтерфакс-Україна
20:47 25.10.2018

Україна вивчає досвід Хорватії з деокупації та реінтеграції окупованої території

1 хв читати
Україна вивчає досвід Хорватії з деокупації та реінтеграції окупованої території

Питання вивчення Україною досвіду Хорватії у сфері деокупації та реінтеграції окупованої території розглядалися на засіданні українсько-хорватської робочої групи зі співробітництва в четвер у Києві.

"У ході переговорів сторони  окреслили перспективи розвитку двостороннього політичного діалогу, обговорили механізм застосування в Україні хорватського досвіду реінтеграції тимчасово окупованої території, передусім із точки зору забезпечення соціального захисту населення, інформаційної роботи, відбудови інфраструктури та розмінування", - повідомила прес-служба МЗС України за підсумками засідання.

Хорватська сторона підтвердила підтримку євроатлантичного та євроінтеграційного курсу України та висловила готовність усебічно сприяти в реалізації започаткованих реформ.

У засіданні робочої групи взяли участь заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар, державний секретар Міністерства закордонних та європейських справ Республіки Хорватія Здравка Бушич, заступник міністра науки і освіти Хорватії Івана Франич, українські та хорватські експерти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА