07:26 27.09.2018

Україна завжди ставила на перше місце правові та дипломатичні шляхи врегулювання конфлікту

1 хв читати
Україна завжди ставила на перше місце правові та дипломатичні шляхи врегулювання конфлікту

Для України пріоритетними є правові та дипломатичні шляхи врегулювання конфлікту на своїй території, підкреслює президент Петро Порошенко.

"Дозвольте мені підкреслити, що Україна завжди ставила на перше місце правові та дипломатичні шляхи врегулювання конфлікту", - сказав П.Порошенко, виступаючи на загальних дебатах 73-ї сесії Генеральної асамблеї ООН у середу в Нью-Йорку.

Президент також зазначив, що пріоритетними для України є багатосторонні механізми, тому Київ звернувся за підтримкою до ООН, ОБСЄ та інших міжнародних організацій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ексголову ЦБ Канади Карні обрано прем'єр-міністром країни

Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років

Президент Єврокомісії: Рішення про роль ЄС в мирній угоді буде знайдено у співпраці з Києвом

Трамп планує вивести американські війська з Німеччини в Угорщину – ЗМІ

Міністр фінансів США: Саме Європа має дати гарантії безпеки для України

Республіканці вимагають від Трампа відновлення військової та розвідувальної допомоги Україні

Більшість українців вважають санкції щодо Порошенка відволіканням уваги або тиском на опозицію – опитування КМІС

Туреччина підтримує ініціативу щодо якнайшвидшого припинення вогню й атак у повітрі та на морі у війні РФ проти України – Ердоган

Європа розуміє необхідність покладатися на власну систему безпеки - нардеп Мережко

Нардеп Клименко: Шок Трампом зробив свій позитив, Європа рано чи пізно створить свій оборонний союз

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА