Інтерфакс-Україна
10:02 21.08.2018

МЗС України закликає міжнародну спільноту посилити тиск на Москву для звільнення політв'язня Сенцова, який голодує вже 100 днів

1 хв читати
МЗС України закликає міжнародну спільноту посилити тиск на Москву для звільнення політв'язня Сенцова, який голодує вже 100 днів

 У Міністерстві закордонних справ України вкотре закликали іноземних партнерів і міжнародні організації посилити тиск на Росію з метою звільнення українського режисера Олега Сенцова, який голодує в російській в'язниці, та інших українських політв'язнів.

"100 днів голодує О.Сенцов. Страшна цифра. Людське життя - найвища цінність. Вимагаємо від РФ негайно звільнити Олега", - написала речник МЗС України Мар'яна Беца на своїй сторінці в мікроблозі Twitter у вівторок.

"Звертаємося до наших партнерів і міжнародних організацій посилити тиск на РФ для #SaveOlegSentsov і звільнення українських політв'язнів у РФ", - наголосила вона.

Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону в серпні 2015 року засудив О.Сенцова, затриманого в Криму в 2014 році, до 20 років колонії суворого режиму за обвинуваченням у тероризмі. Режисера утримують у виправній колонії суворого режиму в м. Лабитнангі (Ямало-Ненецький автономний округ РФ).

З 14 травня 2018 року О.Сенцов голодує, вимагаючи відпустити всіх українців, яких утримують у РФ із політичних мотивів. Родичі О.Сенцова заявляють про серйозне погіршення стану його здоров'я.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА