Інтерфакс-Україна
12:28 18.07.2018

Україна і Грузія домовилися прискорити введення поїздок між країнами за внутрішніми паспортами

1 хв читати
Україна і Грузія домовилися прискорити введення поїздок між країнами за внутрішніми паспортами

Україна і Грузія домовилися про прискорення процесу введення поїздок між країнами за внутрішніми біометричними паспортами.

Як повідомила прес-служба міністра Кабінету Міністрів України Олександра Саєнка в середу, такої домовленості було досягнуто під час зустрічі О. Саєнка з прем'єр-міністром Грузії Мамукою Бахтадзе 17 липня в Тбілісі.

Сторони також висловили готовність активізувати співпрацю в розвитку транспортних коридорів у рамках "Нового Шовкового шляху".

У прес-службі додали, що під час зустрічі О. Саєнко передав від імені прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана запрошення відвідати Україну восени цього року.

"Цей візит міг би бути приурочений до 100-річчя встановлення дипломатичних і консульських відносин між Україною і Грузією", - зазначив О. Саєнко.

Крім того, того сторони обговорили проведення засідання спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва, яке може відбутися вже цьогоріч.

Як повідомлялося, парламент Грузії 14 липня оголосив вотум довіри оновленому уряду, очолюваному прем'єр-міністром М.Бахтадзе. Оновлений уряд після проведених структурних змін представлено 10 міністерствами замість 13-ти і апаратом держміністра з питань примирення і громадянської рівноправності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА