16:52 13.07.2018

Восени ВР необхідно буде ухвалити закони зі сфери нацбезпеки – Парубій

1 хв читати
Восени ВР необхідно буде ухвалити закони зі сфери нацбезпеки – Парубій

Верховна Рада України восени ухвалить закони, які посилять сферу національної безпеки і дадуть змогу зарубіжним партнерам збільшити військову допомогу Україні, вважає голова українського парламенту Андрій Парубій.

"Нам доведеться восени, і я вважаю це одним з прерогативних завдань ВР, щоб закони (які будуть розроблені під рамковий закон "Про національну безпеку" – ІФ) були ухвалені", – сказав А.Парубій на прес-конференції в п'ятницю в Києві.

За його словами, серед них такі закони, як закон про СБУ, закон про розвідку, про особливості управління в оборонному комплексі.

Спікер наголосив, що ухвалення цих законів позитивно позначиться на військовій допомозі, яку надають і готові надати Україні її міжнародні партнери. Військова допомога Україні збільшуватиметься, але для цього потрібні прозорі умови роботи.

"Нагадаю, буде окремий закон про створення комітету з розвідки, оскільки громадський та парламентський контроль є однією з ключових умов", – сказав А.Парубій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА