Інтерфакс-Україна
11:33 21.06.2018

У "Батьківщині" сумніваються, що Фріз відповідає посаді глави Міністерства у справах ветеранів

1 хв читати
У "Батьківщині" сумніваються, що Фріз відповідає посаді глави Міністерства у справах ветеранів

Професійні якості народного депутата фракції "Блок Петра Порошенка" ("БПП") Ірини Фріз навряд чи відповідають посаді міністра у справах ветеранів, вважає народний депутат із фракції "Батьківщина" Сергій Власенко.

"Хто така Ірина Фріз? Прес-секретар Порошенка? Я за те, щоб призначали міністрами професійних людей, які знаються (на конкретній сфері - ІФ)", - сказав він журналістам, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна", чи підтримає "Батьківщина" призначення І.Фріз міністром у справах ветеранів.

За словами С.Власенка, незважаючи на те, що міністр - політична посада, призначати на неї необхідно професійну людину у відповідній сфері, а не "особисто відданих президенту людей".

"Якщо пані Ірина відповідає вимогам професійності - це одна ситуація. Але я просто в цьому трохи сумніваюся", - сказав депутат.

Як повідомлялося, в четвер фракція "Блок Петра Порошенка" підтримала кандидатуру І.Фріз на посаду глави Міністерства у справах ветеранів. Заступник голови фракції Олексій Гончаренко в коментарі журналістам висловив сподівання, що інші фракції парламенту підтримають кандидатуру І.Фріз.

І.Фріз - голова підкомітету з питань безпеки державних інформаційних систем комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони, голова парламентської делегації в ПА НАТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА