Інтерфакс-Україна
07:13 02.06.2018

Порошенко і Помпео обговорили посилення співпраці у сфері безпеки і продовження санкцій проти РФ для звільнення українських заручників

1 хв читати
Порошенко і Помпео обговорили посилення співпраці у сфері безпеки і продовження санкцій проти РФ для звільнення українських заручників

Президент України Петро Порошенко і Держсекретар США Майк Помпео під час телефонної розмови обговорили посилення співпраці у сфері безпеки і продовження санкцій проти РФ для звільнення українських заручників, повідомила прес-служба глави української держави.

"Співрозмовники обговорили зміцнення співпраці в галузі безпеки та оборони. Президент подякував американській стороні за надання Україні протитанкових ракетних комплексів «Джавелін»", – йдеться в повідомленні прес-служби, оприлюдненому на офіційному сайті президента.

Також вони обговорили безпекові виклики внаслідок реалізації проекту "Північний потік – 2".

П.Порошенко наголосив на важливості продовження тиску на Росію задля звільнення всіх українських заручників. Крім того, сторони скоординували позиції в контексті оголошення висновків розслідування збиття літака рейсу МН17.

Глава української держави поінформував держсекретаря США М.Помпео про перебіг реформ в Україні в контексті співпраці з Міжнародним валютним фондом, зокрема про процес формування ефективної антикорупційної інфраструктури.

Також повідомляється, що П.Порошенко запросив М.Помпео відвідати Україну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Засідання Ради Україна-НАТО пройде у форматі неформальної вечері 21 травня

Продовжуємо фіксувати російські намагання більше втягнути Білорусь у війну – Зеленський

Ізраїль не дозволив розвантажувати українське зерно з окупованих територій, судно вже в Туреччині – посол Корнійчук

Кулеба та керівник Palantir Europe обговорили залучення цифрових технологій, зокрема ШІ, для посилення стійкості критичної інфраструктури України

Мерц обговорив з Трампом мирне врегулювання в Україні та скоординував позиції перед самітом НАТО

Трамп заявив, що йому хотілося б припинення розвитку іранської ядерної програми на 20 років

Ляшко депутатам щодо його прізвища в списку "Вероніки Феншуй": Мене призначили ви – депутати

Спецтрибунал переходить у площину реального запуску, це свідчення майбутніх вироків за міжнародні злочини – генпрокурор

Трамп та Сі у Пекіні обговорювали питання війни РФ проти України

Сибіга про зустріч із главою МЗС Грузії: продовжуємо розвивати прагматичний і конструктивний українсько-грузинський діалог

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА