14:18 19.04.2018

ВР прирівняла матдопомогу в разі загибелі військовослужбовців-іноземців до сум, передбачених для громадян України

2 хв читати
ВР прирівняла матдопомогу в разі загибелі військовослужбовців-іноземців до сум, передбачених для громадян України

Верховна Рада прирівняла одноразову грошову допомогу для сімей загиблих військовослужбовців-іноземців до матеріальної допомоги, яка виплачується сім'ям військовослужбовців - громадян України.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", за відповідний законопроект про внесення змін до ст. 24-4 закону про військовий обов'язок і військову службу в другому читанні та в цілому проголосували 250 народних депутатів на пленарному засіданні в четвер.

Ці зміни передбачають, що на іноземців і осіб без громадянства, які на законних підставах проходять військову службу в Збройних Силах України за контрактом, поширюються умови та порядок виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності чи часткової втрати працездатності, без встановлення інвалідності, передбачені для військовослужбовців - громадян України та членів їхніх сімей.

Ці зміни до законодавства почнуть діяти наступного дня після публікації.

Закон України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" передбачає одноразову грошову допомогу в разі загибелі (смерті) військовослужбовця під час виконання ним службових обов'язків або внаслідок захворювання, пов'язаного з виконанням обов'язків військової служби, в 750-кратному розмірі прожиткового мінімуму. 500-кратний прожитковий мінімум виплачується сім'ям військовослужбовців, які померли в період проходження військової служби, загинули під час навчальних або спеціальних зборів, або проходили службу у військовому резерві.

Наразі одноразову допомогу в разі загибелі, інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності для іноземців, які служать у Збройних Силах України, передбачено в розмірі 500 прожиткових мінімумів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Італія висловила готовність в організації саміту щодо відновлення України у 2025 році

Солідарність Німеччини з Україною все ще сильна - міністерка розвитку про демарш AfD і BSW у бундестазі

Кличко обговорив питання децентралізації на Міжнародній конференції з відновлення України

Глава МЗС Великої Британії закликає використовувати російські активи на користь України та обрізати постачання російського газу в Європі

Єрмак у Берліні обговорив з ексдержсекретарем США перспективи для інновацій та інвестицій в Україні

Зеленський про старт переговорів щодо вступу України до ЄС уже в червні: Це буде виконанням обіцянок, які дала нам Європа

ЄС має розпочати переговори про вступ України ще до кінця червня - президентка Єврокомісії

Уряд Латвії погодив кандидатуру Домбровскіса на посаду єврокомісара

Порошенко і Кличко привітали Європейську народну партію з перемогою на виборах до Європарламенту

Порошенко привітав Європейську народну партію з перемогою на виборах до Європарламенту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА