Інтерфакс-Україна
12:10 16.04.2018

ВР на тижні розгляне законопроекти стосовно ядерної політики та безпеки, а також соцзабезпечення чорнобильців - Парубій

1 хв читати
ВР на тижні розгляне законопроекти стосовно ядерної політики та безпеки, а також соцзабезпечення чорнобильців - Парубій

Верховна Рада цього пленарного тижня розгляне законопроекти, пов'язані з соціальним забезпеченням чорнобильців, ядерною політикою та безпекою, економічною та аграрною політикою, а також із захистом інтелектуальної власності, повідомив голова парламенту Андрій Парубій.

"П'ять блоків (питань - ІФ) на цей тиждень планується", - сказав він на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп парламенту в понеділок.

А.Парубій поінформував присутніх представників фракцій і комітетів про те, що у вівторок першим блоком розглянуть ініціативи, пов'язані із соціальним забезпеченням "чорнобильців", далі цього дня планується розгляд законопроектів у сфері ядерної політики та ядерної безпеки.

За словами спікера, на середу планується традиційна ратифікація міжнародних угод, також народні депутати почнуть розглядати поправки до законопроекту у сфері економічної політики з тим, щоб у четвер ухвалити рішення за ним.

Крім того, цього ж дня планується блок питань аграрної політики, а також у сфері інтелектуальної власності.

"Ключовий базовий закон, який стосується інтелектуальної власності, ще не має рішення комітету. Але я сподіваюся, що рішення комітету буде до четверга, і ми зможемо в четвер уранці визначити готовність парламенту до його розгляду", - пояснив А.Парубій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

Порошенко в Раді закликав змінити Держбюджет-2026 та відправити уряд у відставку

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА