Інтерфакс-Україна
17:18 26.03.2018

Польща вислала чотирьох російських дипломатів - заступник міністра закордонних справ

1 хв читати
Польща вислала чотирьох російських дипломатів - заступник міністра закордонних справ

Польща вислала чотирьох російських дипломатів у зв'язку з отруєнням екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля в Солсбері (Великобританія), повідомив заступник міністра закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький.

"Ми вислали чотирьох російських дипломатів", - сказав він у понеділок у Києві під час панельної дискусії "Після безправ'я: окупація Криму та наслідки для міжнародного права і політики".

За його словами, це пов'язано з тим, що сталося в Солсбері.

Пізніше в коментарі журналістам заступник міністра пояснив, що таке рішення пов'язане з питаннями безпеки Польщі, а також є проявом солідарності з Великобританією, де безвідповідально було застосовано хімічну зброю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА