Інтерфакс-Україна
09:38 22.02.2018

Для зближення ЄС і ЄАЕС важливе вирішення конфлікту в Україні - представник Євросоюзу

1 хв читати

Вирішення конфлікту в Україні дасть змогу налагодити тіснішу співпрацю між ЄС і Євразійським економічним союзом, вважає спецпредставник Євросоюзу з питань Центральної Азії Петер Буріан.

"Його вирішення (конфлікту в Україні - ІФ) є дуже важливою передумовою не тільки для поліпшення відносин між Росією і Євросоюзом, а й для налагодження більш тісних відносин між ЄАЕС і Євросоюзом", - сказав П.Буріан на брифінгу під час міжнародної конференції до "25-річчя відносин Європейський Союз - Центральна Азія" в четвер в Астані.

Раніше президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв запропонував провести спільний форум ЄС і Євразійського економічного союзу ЕС.

"Справді, президент Назарбаєв запропонував цю ініціативу в рамках свого візиту минулого року. Він про неї говорив з нашими керівниками. Звісно, ми розглядаємо цю ініціативу, але не приховуємо - щоб поглибити та розпочати налагодження тісніших відносин між Євразійським економічним союзом і Євросоюзом, треба дещо вирішити та зробити у відносинах між Росією і Євросоюзом", - сказав П.Буріан.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пропозиція щодо асоційованого членства України в ЄС має раціональне зерно – голова євроінтеграційного комітету Ради

ЦВК зареєструвала Левуса народним депутатом

Безвіз довів, що Україна здатна досягати великих цілей, – Порошенко про перспективу членства в ЄС

Рада підтримала переговорний процес про набуття Україною членства в ЄС

Європейські лідери хочуть обговорити з Трампом на G7 перспективи переговорів РФ і України – ЗМІ

Безвіз став доказом здатності України до реформ і руху до ЄС - Порошенко

Стубб відмовився виступати в ролі посередника у переговорах між ЄС та Росією

МЗС України: Вважаємо неприпустимим використання походження польського заступника міністра науки Шептицького як приводу для випадів у його бік

Сікорський очікує, що Україна "виправить помилку" з присвоєнням підрозділу ЗСУ імені Героїв УПА

МЗС: сподіваємося, що зустріч Зеленського та Мадяра відбудеться найближчим часом, маємо позитивні сигнал

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА