Спецперевірка кандидатів у ЦВК триватиме два тижні, ВР може затвердити їх у лютому - Парубій

Верховна Рада в лютому може призначити нових членів Центральної виборчої комісії, подання щодо яких підписав президент України Петро Порошенко, заявляє голова українського парламенту Андрій Парубій, який був присутній при цьому.
"Я невідкладно дам доручення, щоб кандидатів у члени ЦВК дали на спецперевірку. Нагадаю, що згідно із законодавством вона триває до 15 днів. Це той термін, який ми встигаємо до лютого, до початку нової сесії, щоб спецперевірка могла бути проведена", - сказав А.Парубій на зустрічі з главою держави (відповідне відео оприлюднено на сторінці президента у Facebook).
Крім того, спікер парламенту зазначив, що дасть доручення профільному комітету невідкладно розглянути подання, "щоб ми вже в лютому змогли вийти на позитивне рішення оновити ЦВК".
Він додав, що оновлення складу ЦВК важливе і для суспільства, і для закордонних партнерів України.
Перший пленарний тиждень восьмої сесіъ Верховної Ради VIII скликання відбудеться 6-9 лютого.