Інтерфакс-Україна
18:11 11.10.2017

Порошенко закликав генсека РЄ сприяти звільненню українців, утримуваних в РФ і на окупованих територіях

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко на зустрічі в Страсбурзі закликав генерального секретаря Ради Європи (РЄ) Турбьерна Ягланда до активізації зусиль РЄ щодо захисту прав людини на території окупованого Криму, а також зі звільнення громадян України, яких утримують в Росії і на окупованих територіях.

"Президент України закликав активізувати роль Ради Європи у захисті прав людини на території окупованого українського Криму. Він звернувся до генерального секретаря РЄ з проханням використовувати всі наявні механізми для виправлення критичної ситуації з правами людини на півострові. Глава держави закликав генерального секретаря РЄ більш активно брати участь у зусиллях зі звільнення громадян України, яких незаконно утримують в окупованих Криму та Донбасі і на території Росії", - повідомляє прес-служба українського президента за підсумками зустрічі.

П.Порошенко також наголосив на необхідності консолідації всіх інституцій РЄ для продовження системного тиску на Росію для виконання нею вимог Ради Європи про припинення агресії проти України.

Глава Української держави подякував Раді Європи за підтримку, зазначивши, що від самого початку агресії Росії Комітет міністрів і Парламентська Асамблея рішуче виступили на захист територіальної цілісності і суверенітету України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА