Інтерфакс-Україна
09:28 19.07.2017

Лукашенко їде до Києва; за підсумками переговорів з Порошенком заплановано підписання низки угод

1 хв читати
Лукашенко їде до Києва; за підсумками переговорів з Порошенком заплановано підписання низки угод

Президент Білорусі в четвер і п'ятницю здійснить офіційний візит до України, повідомляє прес-служба глави держави.

"Президент Білорусі Олександр Лукашенко 20-21 липня здійснить офіційний візит до України. Програмою візиту заплановані переговори з президентом України Петром Порошенком, які пройдуть у форматі "один на один" і в розширеному складі", - йдеться в повідомленні.

Глави держав обговорять розвиток політичної, торговельно-економічної та гуманітарної співпраці між Білоруссю і Україною. "Основна увага буде приділена поточному стану і перспективам взаємодії в економіці, зокрема в таких сферах, як торгівля, інвестиції, промислова кооперація, нафтохімічний комплекс, енергетика, сільське господарство, транспортно-логістична галузь, розвиток міжрегіонального діалогу. Планується також погодити підходи до подальшого розвитку прикордонного співробітництва ", - поінформували в прес-службі.

Там підкреслили, що однією з тем зустрічі стане врегулювання конфлікту на сході України, у чому Мінськ бере активну участь, надаючи переговорний майданчик для сторін процесу.

О.Лукашенко і П.Порошенко обговорять ситуацію в регіоні загалом, обміняються думками з міжнародної проблематики.

Очікується, що за підсумками переговорів у присутності лідерів двох країн буде підписано низку документів, які стосуються співпраці в економіці, науково-технічній галузі, а також у сферах культури і міжнаціональних відносин.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем'єр Канади запросив Зеленського на саміт G7 - ЗМІ

Вихід США із Міжнародного центру із розслідування злочинів агресії Росії проти України не вплине на притягнення воєнних злочинців до відповідальності - Мережко

Каллас: в ЄС є широка підтримка ініціативи військової підтримки України на EURO40 млрд

Вихід США із Міжнародного центру з розслідування злочинів агресії проти України свідчить про додаткові перемовини з РФ - Климпуш-Цинцадзе

Британія з союзниками розглядає можливість відправки до 30 тис миротворців в Україну - ЗМІ

Волц про окуповані території України: Ми повинні запитати себе, чи це в наших національних інтересах

Прем'єр-міністр Індії: Нинішня ситуація надає можливість для змістовних і продуктивних переговорів між Україною і Росією

Стармер оприлюднив плани введення в Україну західних миротворців чисельністю понад 10 тис військовослужбовців – ЗМІ

Білий дім припинив фінансування "Радіо Свобода"

Нав'язувати Україні відмову від євроатлантичного курсу ніхто не має права - Чернєв

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА